Як подивитися кеш сторінки в Гуглі?


Кеш гугла - це збережена копія сторінки з інтернету, яка перебуває на серверах Google. Робот пошукової системи періодично обходить сторінки сайту та зберігає їх зміст у своїй базі, після чого їх можна переглянути. Дата збереження кеша завжди різниться і залежить від якості скануємого сайту та його відвідуваності - чим ці показники вище, тим частіше Гугл їх зберігає у себе в архівному кеші. Щоб подивитися кеш сторінки в Google - досить вбити ваш URL у пошуковий рядок та натиснути на кнопку "Гугл кеш", після чого ви автоматично потрапите на сторінку збережену в пошуковій машині.

Подивитись кеш Гугла »
Перегляд кешованої сторінки у Гуглі

Як подивитися кеш сторінки в Яндексі?


Кеш в Yandex являє собою збережену сторінку сайту. Для того, щоб подивитися таку сторінку необхідно вбити в пошук шукану сторінку й нажати на маленьку іконку у вигляді переверненого трикутника, після чого з'явиться посилання "Збережена копія" по клиці на яку ви потрапите на збережену у кеші сторінку в Яндексі. Варто відзначити, що Яндекс часто обмежує запити капчей для запобігання автоматизованих або частих запитів до пошуку. Тому - набагато зручніше й швидше використовувати наш сервіс для перегляду кешу сторінок в Yandex - адже це зовсім безкоштовно і дуже зручно.

До речі, сервера Яндексу не такі потужні як у Гугла, тому деякі сторінки сайту пошуковий робот просто не знаходить і не зберігає. Якщо ви зіштовхнулися з такою ситуацією - просто скористайтеся пошуком по кешу в інших пошукових системах...

Подивитись кеш Яндекса »
Перегляд кешованої сторінки у Яндексі

Як подивитися кеш сторінки в Mail.ru?


Меил.ру не так популярна як Yandex або Google, але все-таки збирає мільйони трафіка щодня в Росії та країнах СНД. З переглядом кешу в Меіл ру ситуація схожа - можна заморочитися з пошуком посилань на закешовану сторінку серед результатів пошукової видачі, а можна скористатися сервісом http://24-archive.com/ і швидко знайти резервну копію будь-якої сторінки з інтернету.

У випадку якщо резервна копія сторінки відсутня у базі Мейла, то ви побачите відповідне повідомлення про це. Так буває... Адже, Mail.ru вже давно не на піку своєї популярності, поступивши колишню славу Гуглу та Яндексу.

Подивитись кеш Mail.ru »
Перегляд кешованої сторінки у Mail.ru

Як подивитися кеш сторінки в Бінге?


Bing є популярною пошуковою системою на західному ринку. У нас, у країнах СНД, ця пошукова система не так популярна, але функцію збереження резервних копій сайтів все-таки має. Для того, щоб побачити кеш сторінки, необхідно виконати пошук потрібної вам сторінки і нажати на стрілку праворуч від URL. Після цього можна буде нажати на посилання "Кешовано" та перейти на збережену копію сторінки. З архівної сторінки також можна перейти й на актуальну версію...

Майте на увазі, що потрібна вам сторінка може не бути збережена у кеші пошуквої системи і ви її не побачите в результатах видачі.

Подивитись Bing кеш »
Перегляд кешованої сторінки у Bing

Як подивитися кеш сторінки в Yahoo?


Пошукова система Yahoo є однієї із самих старих в інтернеті. Але, на даний момент належить компанії Verizon Communications і, зокрема, Yahoo Search (тобто, їх пошукова система) використовує движок Бінга з 2011 року. Але, це не означає, що пошукові результати обох систем ідентичні - ні, але вони схожі. Саме тому, кешовані сторінки сайтів в Yahoo та Bing відрізняються, але в цілому функціонал аналогічний один одному. Для перегляду кешованої версії сайту вам необхідно ввести його URL у пошук та нажати на трикутник біля посилання "Cached".

Подивитись кеш Yahoo »
Перегляд кешованої сторінки у Yahoo


Контакти


Якщо у вас виникли складності при відправленні повідомлення через форму, пишіть листа сюди: 24archive.com(at)gmail.com

P.S. Цей сайт ніяк не афілійований з Гуглом, Яндексом, Бінгом і т.д. Ви можете дивитися кеш сторінок зовсім безкоштовно та без реєстрації.